Hizmetlerimiz
Çatı kaplama
Çatı sistemleri
izolasyon sistemleri
izolasyon firmaları
Çatı su gideri
Çatı yalıtımı
Çatı izolasyon fiyatları
Çatı izolasyonu
Çatı 

telefon
       Bizi arayın.

uzman cati

Arşiv

Ahşap Çatı yapımı uygulaması Mevcut çatınız çeşitli yerlerinden damlatıyor, aynı zamanda ısı kaybına neden oluyor, çağırdığınız bir çok usta onarım yaptıktan sonra tekrar sorun yaşıyorsanız bizi arayın kesin çözüm üreten ekibimiz çatınızı inceleyerek çatı sorunlarınızı kesin bir şekilde garantili olarak gidersin

ahsap-cati-modeli
Rüzgar Kirişleri: mert Çatı makaslarının, rüzgar ve diğer yatay yükler altında devrilme ve deformasyon- larını önlemek üzere çatının her iki başındaki ilk iki ve son iki makas arasına çaprazlama olarak çakılan kirişlerdir. Küçük çatılarda mertek altlarına çakılan “Bağlantı Kirişleri” de ayni görevi görürler. 5×10 veya 10×10 cm. kesitinde yapılırlar.
Mertekler: Aşıklar üzerine oturan ve örtü altı kaplamasına gelen yükleri alan eğik elemanlardır. Kesitleri,1ş 5×8, 5×10, 6×10 ve 6×12 cm. olup 40 - 60 cm. aralıklarla yerleştirilirler.
Ahşap Konsrüksiyon mert çatı karkas Yapı Teknolojisi ürünü bir konutun TS 825’e (Türk Standartları Enstitüsü - Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı) uygun olarak inşa edilen betonarme bir konuta göre yıllık ısıtma enerji ihtiyacı ortalama %65 daha az olmaktadır. Bu da betonarme bir konutta oturan aile yaşam alanını ısıtmak ya da soğutmak için ayda 100YTL harcıyor ise aynı emsaldeki ahşap karkas binada oturan ailenin bu harcamasının sadece 35 YTL olacağı anlamına gelmektedir. Enerji verimliliğinin maksimum düzeyde sağlanması için gerçek ve tek çözüm ahşap karkas yapı sistemi olacaktır
 Ahşap Çatı Yapım uygulaması için bizi arayın..
 
ahsap-cati-isleri
ahsap-cati-modeli
Ahşap çatılar, Çatı resimlerindede gördüğünüz gibi ahşap çatı yapımını, uygulamada zor olmasına rağmen çok sağlıklı ve dayanıklı. 
UZMAN ÇATI 2015 Uzman Çatı & izolasyon.gen.tr