Hizmetlerimiz
Çatı kaplama
Çatı sistemleri
izolasyon sistemleri
izolasyon firmaları
Çatı su gideri
Çatı yalıtımı
Çatı izolasyon fiyatları
Çatı izolasyonu
Çatı 

telefon
       Bizi arayın.

uzman cati

Arşiv

oluklu-ondline-cati-malzemesi

Ondulin Çatı kaplama sistem uygulaması nasıl yapılır  

Türkiye'nin lider çatı ve yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, Seramiksan işbirliğiyle geliştirdiği yeni çatı ve cephe kaplama malzemesi Onduser'i inşaat sektörünün hizmetine sunuyor. Mayıs 2010 İstanbul Yapı Fuarı ile ilk kez tanıtımı yapılan Onduser Sistemi Onduline Avrasya tarafından tasarlandı ve Seramiksan tarafından üretilecek.
Onduline Çatı yapımı
2m uzunluğunda,
Oluklu Bitümlü Çatı Kaplama Malzemesidir. Corrubit Levhalar, ahşap, çelik ya da
betonarme gibi farklı çatı konstrüksiyonlarına ayrıca bina cephelerinde ve
eğrisel yüzeyler üzerinde kolaylıkla uygulandığından esnek ve geniş bir kullanım
alanına sahiptir.

Onduline Çatı yapımı  Levhanın oluklarının altında bulunan hava boşlukları sayasinde buhar yoğunlaşmadan atılır, Ayrıca kiremitlerle levha arasında oluşan hava akımı sayesinde kiremitler daha çabuk kuruyarak ısı yalıtımına katkıda bulunur.

Levhanın üzerindeki özel girintiler sayesinde kiremitler hem kaymaz hemde düzgün bir görünüme sahip olur.

Kiremit altına sızan sular oluk diplerinden serbestçe akabildikleri için geçirimsizlik herdaim güven altındadır. Bu sebeple kiremitler çatınızın korumasını değil dekorunuda oluştururlar, kiremitler kırılsa bile tüm su yalıtımını levha sağlar.onduline-cati-yapimi

Onduline Çatı yapımı Sistemi çatıların ana bileşeni Onduline HR çatı kaplama levhasıdır. Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar.

Onduline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

İstenildiğinde özel oluklu ısı yalıtım levhası monte edilebilir. Hafiftir ve çatınıza minimum değerlerde yük bindirir.

Uzman ÇATI İZOLASYON
Ondulinler çatılarda kiremit altlarına kullanılarak çok iyi bir su yalıtımı sağlmaktadır.Tek başına kullanılarak sundurma alanlarında da verimli olmaktadır.Ondulinleri çatı tahtası kullanmadan ızgralarla veya çelik konsrüksiyonla rahat montaj ederek çözüm sağlanır

 


UZMAN ÇATI 2015 Uzman Çatı & izolasyon.gen.tr